خرید نهال گردو در تهران

خرید نهال گردو در تهران با قیمت ویژه

اگر به دنبال خرید نهال گردو در تهران هستید، باید بدانید که میزان باردهی درخت در سود نهایی بسیار مهم است. یکی از نکات مهمی‌ که در باردهی درخت حائز اهمیت است، انتخاب نهال مناسب با توجه به منطقه و شرایط اقلیمی‌ آن است.
بنابراین در قدم اول باید نهال‌های متناسب با منطقه خود را انتخاب کنید. پس از بررسی شرایط منطقه و انتخاب نهال متناسب با منطقه، باید از نهالستانی معتبر خرید کنید تا نهالی سالم و باکیفیت تحویل بگیرید.
در ‌این مقاله علاوه بر معرفی نهال‌های گردو مناسب تهران، با قیمت نهال گردو در تهران و همچنین بهترین نهالستان در تهران آشنا خواهید شد. گام به گام اطلاعات شما را برای خریدی راحت و سود ده افزایش می دهیم تا با آگاهی کامل، بهترین تصمیم گیری را انجام دهید.
برای شروع آماده‌اید؟

شرایط جغرافیایی تهران برای کاشت نهال گردو

آب و هوای شهر تهران باتوجه به شرایط آن متغیر است. در نواحی کوهستانی شمال با هوایی سرد و مرطوب و در نواحی دشتی جنوب با هوایی گرم‌ و خشک روبه‌رو هستیم. میزان بارندگی در تهران زیاد نبوده و تعداد روزهای یخبندان در آن، 36 روز در سال ثبت شده است. ارتفاع تهران از سطح دریا حدودا بین 1050 متر در جنوب و 1800 متر در شمال متغیر است. با توجه به این شرایط به‌نظر شما کدام نهال‌ها برای رشد در تهران مناسب هستند؟ در ادامه همراه با باشید تا با این نهال‌ها و قیمت نهال گردو در تهران آشنا شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط جغرافیایی تهران، مقاله جغرافیای تهران را در ویکی‌پدیا مطالعه کنید.

نهال‌های مناسب برای خرید نهال گردو در تهران

گردو یکی از درختان با بهره وری بالا و اقتصادی است که در هر شرایط اقلیمی ‌ایران قابلیت کاشت را دارد. با توجه به ارقام متنوع و نژادهای گوناگون گردو که عملکردهای مختلفی را دارند، می‌توان در هر منطقه‌ای با تحقیق درست درباره بهترین نهال، آن را پرورش داد.
شرایط جغرافیایی تهران و منطقه آن باعث شده تا از رشد خوبی برای کاشت نهال گردو برخوردار باشد. اگر به دنبال خرید نهال گردو در تهران هستید، در ابتدا باید با نهال‌های گردو مناسب که در ‌این شهر رشد خوبی دارند آشنا باشید.

1. خرید نهال گردو چندلر در تهران

نهال گردو چندلر در ارتفاعات 0 تا 1500 متر شرایط خوبی برای رشد دارد که با توجه به ارتفاع تهران از سطح دریا گزینه مناسبی برای تمام مناطق تهران است. گردو چندلر یکی از پرطرفدارترین گردوها در جهان است که تقریبا در اکثر مناطق می‌تواند رشد کند.

خرید نهال گردو چندلر در تهرانبرای گرده افشانی ‌این نهال می‌توانید از فرنور و فرانکت استفاده کنید. نهال گردو چندلر در فصل بهار شروع به شکوفه زدن می‌کند و در برابر سرمای بهاره مقاوم است.
از ویژگی‌های بارز گردو چندلر می‌توان به سفیدی و درشت بودن مغز گردو، دیر گل دهی و بازدهی بالای آن اشاره کرد.
در مقاله جامع نهال گردو چندلر، درباره زمان کاشت نهال گردو چندلر توضیحات کاملی را ارئه کرده ایم.

2. خرید نهال گردو خوشه ای در تهران

نهال گردو خوشه‌ای اسرائیلی در ارتفاع 500 تا 1500 متر می‌تواند بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. یکی از دلایل استقبال بالا از ‌این نهال میوه دهی بالای آن است. در هر شاخه بین 5 تا 25 گردو به صورت خوشه‌ای رشد می‌کند.

خرید نهال گردو خوشه ای در تهران‌این نهال نسبت به سرما مقاوم است و نسبت به گردوهای‌ ایرانی مقاومت بیشتری را دارد. عمر اقتصادی ‌این نهال حداقل 80 سال است و سرمایه گذاری بلندمدت و سوددهی است.
نهال گردو خوشه‌ای اسرائیلی زود بازده است و از سال اول آماده برداشت است و میزان بار هر سال بیشتر می‌شود. از ویژگی‌های بارز نهال گردو خوشه‌ای اسرائیلی می‌توان به دیر گل دهی، بازدهی بالا، پوست کاغذی و راحت کنده شدن پوسته از مغز اشاره کرد.

3. خرید نهال گردو فرنور در تهران

نهال گردو فرنور در ارتفاع 1500 تا 2500 متر عملکرد خوبی دارد. با توجه به مناطق تهران ‌این نهال برای مناطق شمالی تهران مناسب است. منشا ‌این درخت فرانسوی است و سایز خوب و کیفیت بالایی دارد.

خرید نهال گردو فرنور در تهراندرخت فرنور از عمر اقتصادی بالایی برخوردار است و بیش از 100 سال عمر می‌کند. درخت فرنور از سال اول شروع به محصول دهی می‌کند و هر سال به میزان باردهی آن افزوده می‌شود. برای گرده افشانی درخت فرنور می‌توان از فرنت و بولیناتور استفاده کرد.

از ویژگی‌های بارز نهال گردو فرنور می‌توان به دیر گل دهی، بازدهی بالا، مغز روشن و درشت، پوست کاغذی آن اشاره کرد. همانطور که می‌دانید مغز روشن نشان از کیفیت بالای گردو دارد و به همان نسبت به قیمت گردو نیز اضافه می‌شود.

قیمت نهال گردو در تهران

قیمت نهال گردو در تهران با توجه به شرایط نهال متفاوت است. باتوجه به نهال‌هایی که مناسب شهر تهران هستند قیمت خرید آن‌ها را در نهالستان ارغوان نهال بیان می‌کنیم.

قیمت نهال گردو چندلر در تهران

قیمت نهال گردو چندلر در تهران بین 130.000 تا 150.000 تومان متغیر است.

قیمت نهال گردو خوشه ای در تهران

قیمت نهال گردو خوشه ای در تهران در حدود 70.000 تومان است.

قیمت نهال گردو فرنور در تهران

قیمت نهال گردو فرنور در تهران در حدود 130.000 الی 150.000 تومان متغیر است.

هرچند نباید به قیمت نهال گردو به تنهایی توجه کنید اما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که دارید یکی از‌ این نهال‌ها را با مشاوره با متخصصین ما برای احداث باغ و کاشت انتخاب نمایید. همچنین اگر علاقه مند هستید قیمت انواع نهال گردو را بدانید، در مقاله لیست قیمت انواع نهال گردو  قیمت 14 نهال گردو پرفروش را بررسی کرده‌ایم.

بهترین نهالستان در تهران

اولین قدم برای خرید نهال، آشنایی با انواع نهال های مناسب منطقه است که در این مقاله از ارغوان نهال، شما به این آگاهی دست یافتید. در ادامه نیاز است تا نهالستانی که می خواهید خرید خود را انجام دهید، انتخاب کنید.
دقت کنید که نهالستان هایی که تاییده جهاد کشاورزی را ندارند از لیست نهالستان های مدنظر خود حذف کنید. اگر نهال‌ خریداری شده، کیفیت خوبی نداشته باشد نمی توانید انتظار رشد خوبی داشته باشید.
نهال نباید بیماری داشته باشد و باید سالم به شما تحویل داده شود. این موارد موجب می شود که با نهایت دقت نهالستان مدنظر خود را انتخاب کنید.
اگر برای خرید نهال در تهران ،به دنبال نهالستان در تهران هستید باید بدانید که امروزه با پیشرفت در حمل و نقل، شهر نهالستان اهمیتی ندارد. و چه بسا در دیگر شهرها بنابر شرایط جغرافیایی نهال‌های بهتری پرورش داده شده و به شما تحویل داده شود.

جمع بندی و مشاوره خرید نهال در تهران

نهال‌ها دارای ارقام متنوعی هستند که بر روی کیفیت آن‌ها اثرگذار است. با توجه به شرایط منطقه باید بدانید کدام رقم مناسب شهر شما است. شما می‌توانید با استفاده از تجربه مشاوران نهالستان ارغوان نهال، بهترین نهال را برای خود انتخاب کنید.
نهالستان‌های مختلفی فروش نهال گردو در تهران را انجام می‌دهند اما آنچه که اهمیت دارد تخصص و تجربه است. نهالستان ارغوان نهال با مدیریت مهندس بابایی محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب را برای خرید نهال گردو به مشتریان عرضه می‌کند.

به منظور جلب اعتماد و انجام خریدی مطمئن تمامی ‌نهال‌های ‌این مجموعه همراه با گواهی بهداشت، تاییدیه‌ی جهاد کشاورزی و شناسنامه ارائه می‌شود.

گردو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *